Internet dla każdego
Program "Publiczny internet dla każdego" !

Bezpłatny dostęp do internetu dzięki nowym Funduszom z Ministerstwa Cyfryzacji

7 września rozpoczyna się nabór na otrzymanie dofinansowania dla realizacji tzw. bonu pod budowę sieci WiFi na terenie danej gminy, program nosi nazwę „Publiczny internet dla każdego” i jest pilotowany przez Ministerstwo Cyfryzacji. Beneficjentem programu może być każda Polska gmina. Nawet ta która startowała i dostała bon z programu WIFI4EU .

Dofinansowanie z programu Internet dla każdego wynosi maksymalnie 64 368 złotych, a cała pula przeznaczonych środkow w tym programie to 120 mln złotych. Przyznane środki pokryją koszty instalacji hotspotów (czyli punktów z bezpłatnym internetem) w wybranych przez Państwo miejscach użyteczność publicznej takich jak m. in:
- parki,
- ośrodki sportowe,
- place zabaw,
- dworce,
- domy kultury i biblioteki.

Uruchomiono proces składania wniosków !

Jeśli gmina chce otrzymać dofinansowanie wystarczy samo zgłoszenie. Mieszkańcy oraz goście przebywający na terenie Państwa gminy otrzymają bezpłatny dostęp do internetu w wskazanych przez Państwo strefach.

Dlaczego MY?


Firma Tritech jest firmą techniczno-wdrożeniową, która zajmuje się bliźniaczym programem pilotowanym przez UE (program WiFi4EU), spełniamy wszelkie warunki które są zawarte w kryteriach technicznych aby dana sieć mogła zostać przyjęta i właściwie rozliczona. Obecnie mamy zrealizowane i rozliczone wdrożenia sieci WiFi4EU na terenie m.in.: gminy Sienno, Brześć Kujawski, Przeworsk, Białobrzegi, z kolejnymi gminami prowadzone są zaawansowane rozmowy…

Pomagamy i doradzamy mając już wiedzę techniczną oraz praktyczną, jesteśmy dla Państwa PARTNEREM.

 

Działamy na terenie całej Polski.

Pracujemy na sprawdzonym i niezawodnym sprzęcie firmy Extreme Networks, który z jednej strony spełnia kryteria techniczne programu „Internet dla każdego”, z drugiej zaś strony, daje możliwość budowy sieci wifi bez konieczności ponoszenia miesięcznych kosztów w postaci opłat licencyjnych dla zamontowanych AP na terenie Państwa gminy.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z formalną czy techniczną realizacją programu „Internet dla każdego” prosimy o kontakt ……………………………………

Zapraszamy do współpracy!

Jeżeli chcesz uzyskać więcje informacji prosimy o kontakt telefoniczny na nr +48225768360 lub wypełniając formularz.

 


Przygotowujemy wycenę wraz z specyfikacją techniczną urządzeń jakie będą montowane zgodnie z przedstawionym przez Państwo scenariuszem, każde wdrożenie poprzedzone jest naszą wizją lokalną wraz z kompletną dokumentacją przed-instalacyjną. 

wdrozenia.png

GDZIE BĘDZIE REALIZOWANY PROJEKT "PUBLICZNY INTERNET DLA KAŻDEGO"?

Urzędy i Budynki Publiczne

Biblioteki i Czytelnie

Teatry i Muzea

Domy Kultury, Filharmonie

Parki oraz Place Zabaw

Szpitale i Przychodnie

Jak złożyć wniosek o dofinansowanie?

W celu uzyskania dofinasowania uprawnione Podmioty są zobowiązane do złożenia wniosku Zgłoszenia można wysyłać od 7 września 2019 roku do 30 czerwca 2020 roku w trybie ciągłym. Dokumenty konkursowe zostały skonstruowane tak, aby dało się je wypełnić możliwe prosto i szybko. Przychodzące wnioski będą weryfikowane na bieżąco, co przyspieszy proces zawierania umów. Wszystkie dokumenty znajdują się na stronie konkursu.

Wraz z wnioskiem o dofinansowanie należy złożyć:

  • Dokumenty potwierdzające prawo do reprezentacji wnioskodawcy.
  • Pełnomocnictwo/upoważnienie poświadczone notarialnie dla osoby reprezentującej wnioskodawcę do podpisania wniosku.

 

Oczywiście zacząć należy od wypełnieniawniosku. Do tego posłuży generator, który umieściliśmy na stronie internetowej CPPC(tutaj). Również na stronie znajduje się aplikacja przez którą należy przesłać wniosek do CPPC (tutaj). Po etapie sporządzania i składania wniosków przyjdzie czas na ich ocenę pod kątem formalnym i merytorycznym przez naszych ekspertów. Na stronie konkursu pojawi się lista wniosków, które otrzymają dofinansowanie – będzie ona uaktualniana przez cały czas trwania konkursu. Ostatecznie dojdzie do podpisania umowy o dofinansowanie.
 

MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK PRZEBIEGA PROCES DOFINANSOWANIA?

Pozostaw Nam swoje dane kontaktowe, a ekspert skontaktuje się z Tobą możliwie najszybciej.

Prośba o kontakt

Dane Kontaktowe

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Tritech Networks z siedzibą w Katowicach i posłużą do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej.

Prośba o kontakt

Zgłoszenie zostało przyjęte. Nasi pracownicy skontaktują się możliwie najszybciej.

KTO MOŻE WNIOSKOWAĆ O DOFINANSOWANIE?

iconiconUrzędy Miast

które chcą udostępnić bezprzewodowy dostęp do sieci na obszarach, gdzie podobna oferta publiczna lub prywatna jeszcze nie istnieje.

iconiconGminy

które potrzebują pieniędzy na sprzęt oraz instalację i mogą przez kilka lat zapewniać bezpłatny dostęp do internetu swoje społeczności.

iconiconStowarzyszenia Gminne

jeden kupon dla jednej gminy na pokrycie do 100 proc. kosztów budowy sieci bezprzewodowej.

NIE JESTEŚ PEWNY, CZY MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE "PUBLICZNY INTERNET DLA KAŻDEGO"?

Zadzwoń do Nas (+48 22 5768360), napisz maila lub pozostaw Nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą możliwie najszybciej.

Prośba o kontakt

Dane Kontaktowe

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Tritech Networks z siedzibą w Katowicach i posłużą do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej.

Prośba o kontakt

Zgłoszenie zostało przyjęte. Nasi pracownicy skontaktują się możliwie najszybciej.

[...] że wszyscy powinni odnosić korzyści z łączności, oznacza, że ani miejsce zamieszkania, ani poziom dochodów nie powinny mieć przy tym znaczenia. Proponujemy dziś zatem, by do 2020 r. każda wieś i każde miasto w Europie oferowały bezpłatny dostęp do internetu w pobliżu głównych skupisk życia publicznego.
Jean-Claude JUNCKER
Bezpłatne WIFI w UE, było polityczną wizją, która wkrótce stanie się rzeczywistością. Zapewni każdemu Europejczykowi, niezależnie od zarobków oraz miejsca zamieszkania, korzyści płynącej z wysokiej jakości WIFI, prowadząc do powstaniaEuropejskiego Społeczeństwa Cyfrowego, konkurencyjnego i ułatwiającego uczestnictwo.
Carlos Zorrinho S&D, PT
free-wifi-zone.jpg

Procedura Przyznania Dofinansowania

title.png
© 2017-2018 Grupa TRITECH. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. info@wifi4eu.pl