blue-2137334_1138.jpg

Formularz informacyjny o WiFi4EU

Rozpocznij starania o dofinansowanie już dzisiaj.

Pomimo tego, że oficjalnie możliwość złożenia wniosku o dofinansowanie będzie możliwe dopiero na początku 2018 roku, już dzisiaj można zwiększyć swoje szanse na otrzymanie finansowania, bedąc na bieżąco informowany o projekcie.

Wypełniając wniosek obok pozwalasz Nam na kontakt z Tobą, gdy tylko pełny regulamin projektu będzie dostępny. Pozwoli to Tobie na jak najszybsze otrzymanie niezbędnych informacji jak uzyskać dofinansowanie.

Wypełnienie wniosku nie jest tożsame ze złożeniem wniosku o dofinansowanie. Ministerstwo Cyfryzacji przypomina, że portal składania wniosków nie został jeszcze otwarty.

Jeżeli już na tym etapie masz pytania, poproś naszego specjalistę o kontakt - odpowie on na wszystkie Twoje wątpliwości.

Prośba o kontakt

Dane Kontaktowe

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Tritech Networks z siedzibą w Katowicach i posłużą do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej.

Prośba o kontakt

Zgłoszenie zostało przyjęte. Nasi pracownicy skontaktują się możliwie najszybciej.

Tritech Networks Sp. z o.o.

ul. Żeliwna 38
40-599 Katowice
woj. śląskie, Polska

Tritech New Technologies Sp. z o.o.

ul. Anny German 15
01-794 Warszawa
woj. mazowieckie, Polska

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Tritech Networks z siedzibą w Katowicach i posłużą przedstawieniu oferty handlowej.
© 2017-2018 Grupa TRITECH. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. info@wifi4eu.pl